Denizlispor Başkanından, Taraftarlara Sitem

Denizlispor Başkanı Hasan Kıbrıslıoğlu, bazı taraftarların sosyal medyada konuşup, iş stada gelmeye gelince ortalıkta gözükmediğini söyleyerek sitem etti.PTT 1. Lig’de bu akşam Bucaspor’u ağırlayacak olan Denizlispor’da başkan Hasan...

Denizlispor Başkanından, Taraftarlara Sitem
Denizlispor Başkanı Hasan Kıbrıslıoğlu, bazı taraftarların sosyal medyada konuşup, iş stada gelmeye gelince ortalıkta gözükmediğini söyleyerek sitem etti.
PTT 1. Lig’de bu akşam Bucaspor’u ağırlayacak olan Denizlispor’da başkan Hasan Kıbrıslıoğlu açıklamalarda bulundu. Kıbrıslıoğlu," İnternet sitelerinde rumuz isimlerle veryansın eden sözde taraftarımız nerede? Mağaza dediler açtık. Elimizden geldiğince borç ödedik. Takımı düzelttik. Buna karşılık taraftar nerede? Akşama kadar bilgisayar başından takımına ahkam kesen sözde taraftarları yarın statta görmek istiyorum. Akşama kadar Ali gitsin Veli gelsin yorumları atmakla taraftar olunmuyor. Bizler her istenileni yerine getirdik’’ dedi.
Denizlispor’dan bir lira menfaati olmayan taraftara da teşekkür eden Kıbrıslıoğlu, "Gecesini gündüzünü takımımız için neler yapabiliriz düşüncesiyle yola çıkan ve takımımızdan 1 lira beklenti içinde olmayan taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Gerçek taraftarımızı Buca maçında ve diğer maçlarda görmek istiyorum" ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327