Didim Esnaf Odası Başkanı Pektaşoğlu’ndan Torba Yasa Açıklaması

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu 1 Ekim 2014 yürürlüğe giren torba yasayla ilgili olarak Esnaf Odasına, SGK’ya, Belediye ve Vergi Dairesine borcu olanların yapılandırmadan faydalanmasını istedi.1 Ekim 2014 tarihinde...

Didim Esnaf Odası Başkanı Pektaşoğlu’ndan Torba Yasa Açıklaması
Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu 1 Ekim 2014 yürürlüğe giren torba yasayla ilgili olarak Esnaf Odasına, SGK’ya, Belediye ve Vergi Dairesine borcu olanların yapılandırmadan faydalanmasını istedi.
1 Ekim 2014 tarihinde yürürlüğe giren Torba yasayla ilgili açıklamada bulunan Didim Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu, esnafların ve vatandaşların yasadan faydalanmasını istedi. Odaya borcu olan esnafların 30 Kasım 2014 tarihine kadar odaya başvurarak borçlarını yapılandırmasını isteyen Pektaşoğlu “Yasa kapsamında Sosyal Güvenlik kurumuna, Vergi Dairesine ve Belediyeye borcu olan esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın bu yasadan faydalansın. Bu noktada borcu olan tüm vatandaşlarımızın bu konuda duyarlı olup, bundan faydalanmalarını istiyoruz.” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327