Dilovası’nda Doğalgaz Ağı Genişliyor

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın girişimleriyle Diliskelesi mahallesi, Atatürk ve Said-i Nursi caddesinde doğalgaz çalışmaları başlatıldı.Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın girişimleriyle Diliskelesi mahallesi, Atatürk...

Dilovası’nda Doğalgaz Ağı Genişliyor
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın girişimleriyle Diliskelesi mahallesi, Atatürk ve Said-i Nursi caddesinde doğalgaz çalışmaları başlatıldı.
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın girişimleriyle Diliskelesi mahallesi, Atatürk ve Said-i Nursi caddesinde doğalgaz çalışmaları başlatılarak ilçede yapılmış ve yapılacak olan doğalgaz çalışmaları genişlemeye devam ediyor. Başlatılan çalışmaların aralıksız devam ederek kısa bir süre içerisinde bitirilmesi, halkın doğalgaz kullanımına başlaması için gereken hassasiyetin gösterileceğini belirten Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, "Bir süre önce doğalgaz kullanımı ile ilgili girişimlerimiz olmuştu. Yapılan protokol ve anlaşmanın ardından Palgaz Doğalgaz Dağıtım şirketi tarafından Diliskelesi mahallesi Atatürk Caddesi ve Said-i Nursi caddesinde doğalgaz boru hattı döşeme çalışmaları başladı. Belediye olarak devam eden çalışmalarla yakından ilgileniyor ve en kısa zamanda bitirilmesi için çaba gösteriyoruz. İnşallah vatandaşlarımız en kısa zamanda doğalgaz kullanımına başlayacaktır. İlçemiz doğalgaz hattı döşenme işlemlerinin yanı sıra alt yapısıyla, kaldırım, orta refüj, yol, park ve çevre düzenlemeleri ile birlikte hak ettiği noktaya ulaşacaktır. Güzel ve daha modern bir Dilovası için hizmetlerimiz devam edecek" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327