Dilovası’nda Sokaklar Yenileniyor

Dilovası Belediyesi yol yapım ve yenileme çalışmaları kapsamında 512 sokaktaki üst yapı işlemlerini tamamladı.Dilovası Belediyesi 512 sokağı baştan aşağıya yeniledi. 3 bin 900 metrekare parkenin kullanıldığı çalışmalar ile sokak modern...

Dilovası’nda Sokaklar Yenileniyor
Dilovası Belediyesi yol yapım ve yenileme çalışmaları kapsamında 512 sokaktaki üst yapı işlemlerini tamamladı.
Dilovası Belediyesi 512 sokağı baştan aşağıya yeniledi. 3 bin 900 metrekare parkenin kullanıldığı çalışmalar ile sokak modern hale getirilerek vatandaşların rahat nefes alması sağlandı. 3 bin 900 metrekare parkenin kullanıldığı yol yapım çalışmalarında yaklaşık 700 metre uzunluğundaki parke kaldırım yeniden yapılarak 700 metre de bordür işlendi. 512 sokak da yapılan kaldırım, bordür ve parke çalışmaları Mehmet Zeki Obdan İlk ve Ortaokulu’nun çevresi temiz ve düzenli hale getirildi.
Dilovası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler kent genelindeki yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın talimatları ile ilçe genelinde altyapı ve üst yapıda atağa geçen Fen işleri ekipleri, ilçe yollarına yapılan çalışmalar ile ulaşımı sorunsuz hale getirildi. Bölge sakinleri eskiden bozuk yollardan, toz topraktan dolayı problemler yaşadıklarını ifade ederek Dilovası Belediyesi’nin hayata geçirdiği çalışmalar ile bu sorunlarla karşı karşıya gelmeyeceklerini ifade ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327