Diyarbakır’da Kaçak İçki Operasyonu

Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından düzenlenen kaçakçılık operasyonunda kaçak içki ve çok sayıda cep telefonu ele geçirdi.Kaçakçılıkla mücadele kapsamında Diyarbakır Jandarma İl Komutanlığı ekipleri, yurda kaçak...

Diyarbakır’da Kaçak İçki Operasyonu
Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından düzenlenen kaçakçılık operasyonunda kaçak içki ve çok sayıda cep telefonu ele geçirdi.
Kaçakçılıkla mücadele kapsamında Diyarbakır Jandarma İl Komutanlığı ekipleri, yurda kaçak yollardan getirilen cep telefonu ve kaçak içki ele geçirildiği bildirildi. Düzenlenen kaçakçılık operasyonuyla ilgili yazılı açıklama yapan Diyarbakır Valiliği, olayla ilgili 2 kişinin yakalandığı bildirildi. Açıklamada, “Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı’nca kaçakçılık ile mücadele kapsamında, kaçakçılık yapan şahısların yakalanması, kaçak malzemelerin ele geçirilmesine yönelik olarak 3 Aralık 2014 tarihinde icra edilen operasyonel faaliyetlerde 160 adet kaçak cep telefonu ve 23 litre kaçak içki ele geçirilmiştir. Olaylarla ilgili 2 şüpheli şahıs yakalanmış olup adli işlemler devam etmektedir. Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması için yürütülen faaliyetlere kararlılıkla devam edilecektir” ifadeleri kullanıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327