Eğitim Bir Sen’in Şehitkamil Favorisi Nurullah Tekataş

Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde Eğitim Bir Sen üyelerini seçim heyecanı sardı.Uzun yıllar sendikanın değişik kademelerinde görev alan ve halen Eğitim Bir Sen İl Şube Başkan Yardımcılığı görevini başarıyla sürdüren Nurullah Tekataş...

Eğitim Bir Sen’in Şehitkamil Favorisi Nurullah Tekataş
Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde Eğitim Bir Sen üyelerini seçim heyecanı sardı.
Uzun yıllar sendikanın değişik kademelerinde görev alan ve halen Eğitim Bir Sen İl Şube Başkan Yardımcılığı görevini başarıyla sürdüren Nurullah Tekataş Şehitkamil İlçe Temsilciliğine adaylığını açıkladı. Tekataş yaptığı açıklamada uzun yıllar Eğitim Bir Sen bünyesindesendakal faaliyetlerin içerisinde olduğunu ve bu güne kadar bir çok önemli görevleri yerine getirdiğini belirterek “On yılı aşkındır üyelerimize sendikamızın değişik kademelerinde görev alarak hizmet ettim. 28 Eylül Pazar günü yapılacak olan Şehitkamil İlçe Temsilciliği seçimlerinde Şehitkamil İlçe Temsilciliğine aday oldum. Seçim çalışmalarımız kapsamında yoğun bir kampanya yürüterek üye arkadaşlarımıza ulaşıyoruz. Büyük bir ilgi ve teveccühle karşılanıyoruz. Seçilmemiz halinde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da üyelerimizin sendikal haklarını korumak ve eğitime katkı sağlamak için önemli bir misyon üstlenerek görevimize devam edeceğiz. Seçim çalışmalarımız sırasında beni mutlu eden en önemli olay sendikalı veya sendikasız bütün öğretmen arkadaşlarımızın manevi desteğini görmektir. Ziyaret ettiğimiz her okulda diğer sendika üyesi öğretmen arkadaşlarımızda bize büyük ilgi gösteriyor. Hepsine sonsuz teşekkür ederim. Üye arkadaşlarımızın seçim günü mutlaka sandık başına gelerek iradelerini sandığa yansıtmalarını diliyor, bizimle birlikte yarışan diğer dava arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum” dedi.
Eğitim Bir Sen Şehitkamil İlçe Temsilciliğine adaylığını açıklayan Nurullah Tekataş seçime gireceği listede İsmail Korkmaz, Yunus Gür, Kemal Altın, Şeref Sarıaltın, Musa Arıcı ve Fuat Uçar’ın yer aldığını da ifade ederek sendika üyelerinin sandığa gitmeleri yönünde de çağrı yaptı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327