Emniyet Müdürü Namal Konya’dan Ayrıldı

Konya İl Emniyet Müdürlüğü’nden Denizli İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Hüseyin Namal, düzenlenen törenin ardından Konya’ya veda etti.Polis Evi’nde düzenlenen törene Konya Valisi Muammer Erol, bazı iş adamları, daire müdürleri...

Emniyet Müdürü Namal Konya’dan Ayrıldı
Konya İl Emniyet Müdürlüğü’nden Denizli İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Hüseyin Namal, düzenlenen törenin ardından Konya’ya veda etti.
Polis Evi’nde düzenlenen törene Konya Valisi Muammer Erol, bazı iş adamları, daire müdürleri ve amirleri ile çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.
Düzenlenen törende konuşan Hüseyin Namal, salonda bulunan teşkilat mensuplarından helallik istedi. Namal, “Arabama binip buradan ayrılacağım. Özellikle benim hakkım varsa helal ediyorum. Sizin de hakkınızı helal etmesini istiyorum. Bekleyen misafirlerime de Allahaısmarladık dedikten sonra yoluma devam edeceğim. Arkadaşlarımıza bu zamanki görevlerinde bana vermiş oldukları desteklerden ve katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Takımlarda insanlar taşın altına elini sokarsa orada başarı sağlanır. Hepiniz bütün görevleri en layıkıyla yaptınız, bütün badireleri rahat bir şekilde atlattık. Hepiniz taşın altına elinizi soktunuz. Ben bu katkılarınızdan dolayı da hepinize teşkilatım adına ve kendi adıma da çok teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmanın ardından Hüseyin Namal, dışarıda kendisini bekleyen tören mangasını selamladıktan sonra Vali Muammer Erol ve kendisini uğurlamaya gelen teşkilat mensuplarıyla vedalaşarak yeni görevine başlamak üzere Konya’dan ayrıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327