Emşav’dan Polis Gazilerine Kahvaltı

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilcisi Bilal Erim, Gaziler Haftası nedeniyle polis gazilerine kahvaltı düzenledi.Vakıf binasında düzenlenen kahvaltıya İl Emniyet Müdür Yardımcıları Ogün Şahin...

Emşav’dan Polis Gazilerine Kahvaltı
Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilcisi Bilal Erim, Gaziler Haftası nedeniyle polis gazilerine kahvaltı düzenledi.
Vakıf binasında düzenlenen kahvaltıya İl Emniyet Müdür Yardımcıları Ogün Şahin ve Mehmet Yavuz, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Necmettin Aygün, Polis Emeklileri Derneği (PEDER) Samsun Şube Başkanı Metin Çağlarırmak, polis memurları ve polis gazileri katıldı.
Kahvaltı sonrası konuşan EMŞAV Karadeniz Temsilcisi Bilal Erim, vakıf çalışmaları hakkında bilgi verdi. Erim, “Her ayın son haftası cumartesi günü aziz şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim okutuluyor. Bu ay 129. mevlidi okutacağız. 129 aydan beri hiç ara vermeden bugüne kadar geldik. Bunlar sizlerin ve bizlerin birlikteliği ile birlikte oldu. İçişleri Bakanlığımıza kadar herkes bu etkinliğimizi biliyor. Hatta Aile ve Sosyal Politikalar Daire Başkanlığımız bize ‘Samsun bize lokomotif oluyor’ dediler” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327