Engelilerin Yaşadıkları Sorunlarla İlgili İl Genel Meclis Üyelerine Brifing Verildi

Nevşehir Umuda Bir Adım Tüm Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hülya Belirir tarafından İl Genel Meclis Üyelerine, engellilerinin sorunları ile ilgili brifing verildi.İl Genel Meclisi salonunda verilen brifingde konuşan dernek...

Engelilerin Yaşadıkları Sorunlarla İlgili İl Genel Meclis Üyelerine Brifing Verildi
Nevşehir Umuda Bir Adım Tüm Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hülya Belirir tarafından İl Genel Meclis Üyelerine, engellilerinin sorunları ile ilgili brifing verildi.
İl Genel Meclisi salonunda verilen brifingde konuşan dernek başkanı Belirir, engellilerin yaşamlarını sürdürürken bir takım sorunlarla karşılaştıklarını belirterek bu sorunların çözümü için toplumun her kesimine önemli görevler düştüğünü kaydetti. Belirir daha sonra engellilerin sıklıkla karşılaştıkları sorunları slaytlar eşliğinde meclis üyelerine anlattı.
İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün ise; engellilerin sorunlarının çözümü için yapılacak her türlü faaliyete İl Genel Meclisi olarak destek vermeye hazır olduklarını belirterek ”Engellilerimizin hayatlarını mutlu ve mesut geçirmeleri ve topluma daha iyi adapte olabilmeleri için her konuda yardımcı olmak bizim görevimiz. Engellilerin önlerindeki engelleri kaldırmak için bizler hazırız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327