banner333

Engelli Gençler Gönüllerince Eğlendi

Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi tarafından engelli gençlere yönelik eğlence programı düzenlendi.Düzenlenen eğlence programında engelli gençler gönüllerince eğlendi. Erzincan Gençlik Merkezi tarafından...

Engelli Gençler Gönüllerince Eğlendi
Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi tarafından engelli gençlere yönelik eğlence programı düzenlendi.
Düzenlenen eğlence programında engelli gençler gönüllerince eğlendi. Erzincan Gençlik Merkezi tarafından engelli gençlerin moral ve motivasyonunu arttırmak amacıyla Özel Uzmanlar Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde halk müziğinin yer aldığı eğlence tertip edildi. Eğlenceye engelli gençlerin yanı sıra öğrenci velileri, gençlik merkezi lider ve üyeleri ile öğretmenler katıldı. Program Gençlik Merkezi Halk Müziği ekibinin seslendirdiği şarkılar ile başladı. Söylenen şarkılara eşlik eden engelli gençlerin sergiledikleri oyunlar ise büyük beğeni topladı. Davul zurna eşliğinde engelli gençler gençlik merkezi liderleri ve öğretmenler ile birlikte halay çekti. Yaklaşık 2 saat süren eğlence programı sonunda engelli gençler programı düzenleyen Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Atanur Köseoğlu’na teşekkür ettiler. Engelli gençlerin bu tür etkinlikler ile hayata daha sıkı sarılıp mutlu olduklarını belirten Özel Uzmanlar Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Yunus Kılıç “ Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi’nin okulumuzda yapmış olduğu bu eğlence programı takdire şayandır. Okulumuzda eğitim gören engelli gençlerimiz için çok güzel bir etkinlik oldu. Engelli gençlerimiz hem akranları ile hem de kendilerinden büyük ağabeyleri ile şarkılar söyleyerek halay çektiler. Bu organizasyonu düzenleyen Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Atanur Köseoğlu’na ve gençlik merkezi idareci ve çalışanlarına teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327