Erzurum’da Uyuşturucu Hap Operasyonu

Erzurum Emniyet Müdürlüğü KOM ve Asayiş Şube Müdürlüğümüz görevlilerince il genelinde uyuşturucu madde ticareti faaliyetlerinin önlenmesine yönelik yapılan çalışmalarda; çok sayıda uyuşturucu hap ele geçirildi.Edinilen bilgiye göre,...

Erzurum’da Uyuşturucu Hap Operasyonu
Erzurum Emniyet Müdürlüğü KOM ve Asayiş Şube Müdürlüğümüz görevlilerince il genelinde uyuşturucu madde ticareti faaliyetlerinin önlenmesine yönelik yapılan çalışmalarda; çok sayıda uyuşturucu hap ele geçirildi.
Edinilen bilgiye göre, yapılan çalışmalarda il merkezinde 3-4 erkek şahıs kimlik kontrolü yapılmak üzere durduruldu. Bu sırada K.S. isimli şahıs yanında bulunan şahıslardan ayrılarak kaçmaya başladı. Şahıs kovalamaca sonucu yaklaşık 1-2 kilometre sonra elinde bulunan siyah renkli poşeti atarken yakalandı. K.S. isimli şahsın attığı siyah renkli poşeti kontrole den polis 119 adet mavi renkli, uyuşturucu Ecstasy olduğu değerlendirilen hap ele geçirdi. Olayla ilgili olarak şüpheli K.S. gözaltına alındı.
Öte yandan şehrin giriş-çıkış noktalarında yapılan uygulamalarda; uygulama noktasından geçiş yapmak isteyen yolcu otobüsünde yapılan aramalarda, İ.E. ve E.A. isimli şahısların yolculuk yaptıkları 29-30 numaraları yolcu koltuğu üzerinde bulunan el bagajlarının bulunduğu bölümde bulunan beyaz poşet içerisinden 19 adet mavi ve 68 adet sarı renkli olmak üzere toplam 87 adet uyuşturucu Ecstasy olduğu değerlendirilen hap ve toplam ağırlığı 9.20 gram uyuşturucu Ot Esrar Maddesi ele geçirildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327