FACİA SON ANDA ÖNLENDİ

İzmir’de, şiddetli lodos nedeniyle yan yatmak üzere olan dev çam ağacı, trafik polislerinin uyarısı üzerine itfaiye ekipleri tarafından kesildi. Ağacın devrilmeden kesilmesi olası bir faciayı önledi.İzmir’de şiddetli lodos, günlük hayatı...

FACİA SON ANDA ÖNLENDİ
İzmir’de, şiddetli lodos nedeniyle yan yatmak üzere olan dev çam ağacı, trafik polislerinin uyarısı üzerine itfaiye ekipleri tarafından kesildi. Ağacın devrilmeden kesilmesi olası bir faciayı önledi.
İzmir’de şiddetli lodos, günlük hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Şair Eşref Bulvarı Lozan Meydanı kavşağında bulunan dev çam ağacı da şiddetli lodosa daha fazla dayanamadı. Rüzgarın etkisiyle dikili olduğu kaldırımın betonunu patlatarak yan yatan yaklaşık 15 metrelik ağaç, trafik polislerinin uyarıları üzerine, itfaiye ekipleri tarafından kesildi. Trafiğin en yoğun olduğu öğle saatlerinde yaşanan olaya zamanında müdahale edilmesi olası bir faciayı önledi.
İtfaiye ekiplerinin çalışmaları sırasında Alsancak’a gidiş yönü trafiğe tamamen kapatılırken, sürücüler yoğun trafikte zor anlar yaşadı. Çevre sakinleri itfaiye ekiplerinin çalışmalarını takip ederken, o anları cep telefonları ile görüntüledi. Aynı Bulvar üzerinde, kesilen ağaçtan yaklaşık 50 metre ileride başka bir ağacın da tehlike saçmasına rağmen, itfaiye ekiplerinin müdahale etmemesi dikkat çekti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327