Felçli Rus gence bakan Gülsüm teyzeye fatura şoku!

Trafik kazasında felç olan Rus gence hiç bir karşılık beklemeden bakan Gülsüm Kabadayı'nın elektriği, ödenmemiş fatura yüzünden kesildi.

Felçli Rus gence bakan Gülsüm teyzeye fatura şoku!
Gülsüm Kabadayı, evine 47 günlük kullanım karşılığında 427 lira elektrik faturası geldiğini söyledi. Kabadayı daha sonra Rus televizyonuna çıkarılmış ve bir Rus vekil kendisinin elini öpmüştü.

YARDIM İSTEĞİ GERİ ÇEVRİLDİ

Bu faturayı ödeme gücü bulunmadığını anlatan Kabadayı, Muratpaşa Kaymakamlığına yardım talebinde bulunduğunu ancak bu talebinin kabul edilmediğini söyledi.

"YALVARDIM AMA DİNLEMEDİLER

Dün sabah saatlerinde elektrik şirketinden görevlilerin geldiğini anlatan Kabadayı, "Görevliler elektriği keseceklerini söylediler. Elektrik kesilirse Umut'un her şeyi bitecekti. Yatağı bile elektrik ile çalışıyor. Görevlilere yalvardım ancak dinlemediler. Kestiler" dedi.

Devletten aldığı bakım ücreti dışında geliri olmadığını ifade eden Kabadayı, "Bu borcu nasıl ödeyeceğimi bilmiyorum. Elektrik kesilince klimalar da çalışmadığı için ev çok soğuk. Umut'a kalın kazaklar giydirdim. Üşümemesi için battaniye ve yorganlara sardım. Kış günü ne yapacağımızı bilmiyorum" dedi.


Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2015, 15:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327