Fenerbahçe, Crıstıan Baronı İle Yollarını Ayırdı

Fenerbahçe, 2009-2010 sezonunda transfer ettiği Brezilyalı futbolcu Cristian Baroni ile yabancı oyuncu kısıtlaması nedeniyle yollarını ayırdığını açıkladı.Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, "2009-2010 sezonundan...

Fenerbahçe, Crıstıan Baronı İle Yollarını Ayırdı
Fenerbahçe, 2009-2010 sezonunda transfer ettiği Brezilyalı futbolcu Cristian Baroni ile yabancı oyuncu kısıtlaması nedeniyle yollarını ayırdığını açıkladı.
Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, "2009-2010 sezonundan bu yana Fenerbahçemize başarıyla hizmet eden Brezilyalı oyuncumuz Cristian Oliveira Baroni ile Türkiye Futbol Federasyonu’nun getirmiş olduğu yabancı oyuncu kısıtlaması nedeniyle bugün itibariyle zorunlu olarak yollarımız ayrılmıştır. Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu, 31 Ağustos 2014 Pazar günü oynanacak olan Karabükspor maçı öncesi Cristian Baroni’ye bir teşekkür plaketi takdim edecektir. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak Cristian Baroni’ye kulübümüzün kapılarının ileriki dönemde de açık olacağını belirterek, bugüne kadar kulübümüz için vermiş olduğu tüm emek için teşekkür eder, bundan sonraki futbol kariyerinde başarılar dileriz" denildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327