Galatasaray Yeni Sezona Özel Üçüncü Formasını Tanıttı

Galatasaray, mor renginin iki tonuna sahip yeni sezona özel 3. formasını tanıttı.Galatasaray yeni sezondaki üçüncü formasında, yeşil sahada etkisini artırmak için koyu mor renginin iki tonunu tercih edecek. Forma, şort ve çorapların her birinin...

Galatasaray Yeni Sezona Özel Üçüncü Formasını Tanıttı
Galatasaray, mor renginin iki tonuna sahip yeni sezona özel 3. formasını tanıttı.
Galatasaray yeni sezondaki üçüncü formasında, yeşil sahada etkisini artırmak için koyu mor renginin iki tonunu tercih edecek. Forma, şort ve çorapların her birinin önünde morun açık tonu, arka kısımlarında ise daha koyu bir rengi bulunuyor. Bu iki ton kitin her iki yanında bulunan sarı çizgi ile birbirinden ayrılıyor. Bu sarı çizgiyle Galatasaray’ın meşhur ev sahibi formasının renklerinden biri onurlandırılmış oluyor. Bu çizgiler yakadan başlayarak, iki omuzdan forma ve şortun iki yanına uzanıp, çoraplara kadar iniyor. Oyuncular hareket halinde olduklarında bu çizgi de hareket ederek oyuncuların vücut hatlarını vurgulayıp hız algısı oluşturuyor. Bu iki parçalı görünüm geleneksel bir futbol tasarımı fakat bunu önde ve arkada kullanmak yeni bir eğilim. Bu forma ışık altında daha da canlanıyor ve yoğun renk ışıltısı vererek oyuncuların sahada kendilerini daha çok göstermelerini sağlıyor.
DRI-FIT TEKNOLOJİSİ
Sarı-kırmızılı takım için üretilen formada Nike Dri-Fit teknolojisi kullanıldı. Dri-Fit teknolojisi, teri vücuttan atarak formanın ve şortun dışına çıkarıyor ve ter burada hızlı bir şekilde buharlaşıyor. Bu da oyuncuların daha serin, kuru ve rahat kalmalarını sağlayarak en iyi performanslarını göstermelerine olanak sağlıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327