Gebze’de Yatırımlar İki Katına Çikacak

Birim müdürleriyle olağan toplantıda bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, planlanan çalışmalar ve projelere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.Gebze Belediyesi müdürler toplantısı Eskhisar’da bir kafede gerçekleştirildi....

Gebze’de Yatırımlar İki Katına Çikacak
Birim müdürleriyle olağan toplantıda bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, planlanan çalışmalar ve projelere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Gebze Belediyesi müdürler toplantısı Eskhisar’da bir kafede gerçekleştirildi. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yönettiği ve aylık olarak yapılan müdürler toplantısında birimlerin çalışmaları masaya yatırılarak, belediye hizmetlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunuluyor. Birim müdürlerinden, sorumluluk alanlarına ve yapılan, planlanan çalışmalara ilişkin tek tek bilgilendirme alan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in gündeminde, belediyenin elektronik imza uygulamasına entegrasyonu çalışmaları vardı.
Belediye başkan yardımcıları Orhan Sipahioğlu, Nilay Ayran, Engin Güzel ve Sadık Albayrak’ın yanı sıra başkan danışmanı Şakir Bitmez’in de hazır bulunduğu toplantıda geçmiş dönem çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerde bulunarak konuşmasına başlayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Başarı bir ekip işi. Bunun bilinciyle büyük Gebze ailesi olarak sorumluluğunu üstlendiğimiz kentimize ele ele, gönül gönüle hizmet ettik. Yeni dönemde de çalışma azmimizi ve kararlılığımızı ikiye katlayarak güzel şehrimiz Gebzemize hizmete devam edeceğiz. Yerel yönetimler olarak, yeni Türkiye’nin mimarı hükümetimizin hızına ayak uydurma kararlılığında olacağız. Bir önceki dönemde 200 milyon TL’lik yatırımlarla ve hizmetlerle donattığımız kentimizde yeni dönemde, yatırım hızımızı iki katına çıkarmayı hedefliyoruz. Hizmet çıtamızı halkımızdan aldığımız güçle daha da yukarılara taşıyacağız inşallah” dedi.
Ülke genelinde kamu, kurum ve kuruluşlarının elektronik imzaya uygulaması çalışmalarında yer alan konunun uzmanı Muzaffer Yıldırım’ın sunum yaptığı toplantıda çalışmaya ilişkin değerlendirmede bulunan Başkan Köşker, online hizmetlerle belediye çalışmalarına hız kazandırıldığını dile getirdi. Elektronik imza uygulamasıyla birimler arası evrak hareketliliğinde zamandan tasarruf sağlanacak. Vatandaşlar ve kurum idarecileri elektronik ortamda ilgili evrakları inceleyebilecek, sanal ortam üzerinden başvuruda bulunabilecek, belgeleri elektronik imza ile onaylayabilecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327