Gemi İnşaatinin Kalbi Ytü’de Attı

Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi tarafından düzenlenen ‘Uluslararası Gemi İnşaatı ve Denizcilik Sempozyumu’nda Türkiye ve 16 ayrı ülkenin denizcilik sektörünün temsilcileri bir araya geldi. Sempozyumda...

Gemi İnşaatinin Kalbi Ytü’de Attı
Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi tarafından düzenlenen ‘Uluslararası Gemi İnşaatı ve Denizcilik Sempozyumu’nda Türkiye ve 16 ayrı ülkenin denizcilik sektörünün temsilcileri bir araya geldi. Sempozyumda 167 yazar, 67 bildiri sundu.
Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Uluslararası Gemi İnşaatı ve Denizcilik Sempozyumu (2nd International Symposium on Naval Architecture and Marine Engineering/INT-NAM 2014) Yıldız Kampüsü Oditoryum’da gerçekleştirildi. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın himayesindeve Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğü’nün desteği ve ev sahipliğinde düzenlenen INT-NAM 2014’e üst düzey bakanlık yetkilileri ve sektör temsilcileri de katılım gösterdi.
Türkiye’den ve dünyanın çeşitli üniversitelerinden bilim insanları ve sanayi kuruluşlarının katıldığı sempozyumda, Brezilya, Bulgaristan, Çin, Hırvatistan, Mısır, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İtalya, Japonya, G.Kore, İngiltere, İspanya ve Vietnam’ın gibi 16 ülkeden 167 yazar, 67 bildiri sundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327