Giresunspor, Maça Giremeyen Küçük Taraftarını Arıyor

Giresunspor’un maçını izleyemeyen küçük kız çocuğu taraftarı için Giresunspor harekete geçti. Giresunspor Başkan Yardımcısı Ercan Pamuk, sosyal medyada rastladıkları üzücü olay için her türlü girişimde bulunacaklarını ancak henüz...

Giresunspor, Maça Giremeyen Küçük Taraftarını Arıyor
Giresunspor’un maçını izleyemeyen küçük kız çocuğu taraftarı için Giresunspor harekete geçti. Giresunspor Başkan Yardımcısı Ercan Pamuk, sosyal medyada rastladıkları üzücü olay için her türlü girişimde bulunacaklarını ancak henüz küçük taraftara ulaşamadıklarını açıkladı.
Giresunspor Başkan Yardımcısı Ercan Pamuk yaptığı açıklamada, “Olayı başkanımız bir sosyal paylaşım sitesinde takip ederken fark etti. Başkanımızın bu konuya büyük hassasiyeti var. Kızımızı bulup onun maçlarımıza girebilmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Kendisi 7 yaşından küçük olduğu için Passolig kartı çıkartmak imkansız. Sistem buna elvermiyor. Fakat bu küçük kızımızı bulup, onu maçlarımızda misafir olarak protokol tribününde maçlarımızı izlemesini istiyoruz. Bunun için gerekli yerlere başvurduk. Şu ana kadar ulaşamadık ama ulaşacağımızı düşünüyoruz. Görenlerin bize başvurmasını rica ediyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327