Girişimcilik Kursu Sertifika Töreni Düzenlendi

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu, KOSGEB ve Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile düzenlenen Girişimcilik kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerler törenle sertifikalarını aldılar.Çanakkale İŞKUR İl Müdür’ü Ali Çalışkan,...

Girişimcilik Kursu Sertifika Töreni Düzenlendi
Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu, KOSGEB ve Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile düzenlenen Girişimcilik kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerler törenle sertifikalarını aldılar.
Çanakkale İŞKUR İl Müdür’ü Ali Çalışkan, KOSGEB İl Müdürü Erdoğan Yüksel, ÇTSO Başkan Yardımcısı Sadık Aydoğan, Girişimcilik Uzmanı eğitimci Barış Göker ve kursiyerlerin katılımıyla gerçekleştirilen törende bir konuşma yapan İŞKUR İl Müdürü Ali Çalışkan, “Günümüzün en popüler kelimesi girişimcilik. Özellikle gençler arasında girişimciliğin önemi artıyor. Günümüz dünyasında kalkınma artık devlet eliyle değil özel sektör eliyle gerçekleştiriliyor. Kalkınmak için yeni girişimcilere ihtiyacımız var. Ülkemiz yeni girişimciler vasıtasıyla gelişecek” dedi.
Konuşmaların ardından eğitime katılan girişimci adaylarına belgeleri verildi. Girişimcilik Eğitimini katılıp Girişimcilik Sertifikası aldıktan sonra kendi işyerlerini kuran ve KOSGEB Çanakkale Müdürlüğüne başvuru yapan Girişimci adaylarına KOSGEB Yeni Girişimci Desteği kapsamında yatırım desteği sağlanacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327