Gölete Atlayarak İntihar Etti

Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde, Gökçeözü köyü göletine atlayarak intihar eden şahsın cesedini, bir gün sonra Yalova Deniz Polisi Su Altı Ekibi buldu.Edinilen bilgiye göre Gölpazarı’na bağlı Gökçeözü köyü göletine dün akşam...

Gölete Atlayarak İntihar Etti
Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde, Gökçeözü köyü göletine atlayarak intihar eden şahsın cesedini, bir gün sonra Yalova Deniz Polisi Su Altı Ekibi buldu.
Edinilen bilgiye göre Gölpazarı’na bağlı Gökçeözü köyü göletine dün akşam saatlerinde giden İbrahim E. (36) intihar etti. Gökçeler köyü üzerinde bulunan gölete giden İbrahim E. yakın arkadaşını telefonla arayıp “Hakkınızı helal edin” dedikten sonra gölete atlayarak intihar etti. Bu telefon üzerine İbrahim E.’nin yakınları ve görevliler bütün gece cesedi arayarak geçirdiler ve bulamadılar. Bugün olay yerine gelen Yalova Deniz Polisi Su Altı Ekibi İbrahim E.’nin cansız bedenini göletten çıkardılar. Yapılan arama çalışmalarına Bilecik İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Yalova Deniz Polisi Su Altı Ekibi, Jandarma Olay Yeri İnceleme Ekibi katıldı.
Çıkarılan ceset otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu’na gönderilirken, jandarma olayla ilgili araştırma başlattı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327