Gölhisar Belediyesi’nden Örnek Hizmet

Burdur’un Gölhisar ilçesinde ücretsiz cenaze hizmetleri, yaşlı ve muhtaç vatandaşlara yemek hizmetinin ardından evlerinin temizliği için bir ekip kuruldu. Gölhisar Belediyesi’nde çalışan kadın personelden oluşan ekip, yaşlı ve bakıma...

Gölhisar Belediyesi’nden Örnek Hizmet
Burdur’un Gölhisar ilçesinde ücretsiz cenaze hizmetleri, yaşlı ve muhtaç vatandaşlara yemek hizmetinin ardından evlerinin temizliği için bir ekip kuruldu. Gölhisar Belediyesi’nde çalışan kadın personelden oluşan ekip, yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşların evlerini talep olması halinde temizliyor.
Gölhisar Belediye Başkanı Ramazan Canural konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Sosyal sorumluluk sloganıyla hizmetlerimizi daha da genişletmeyi hedefliyoruz. Yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlarımızın yemek ihtiyacı için kurulan aşevinden sonra onların evlerinin temizliği için bir ekip kurarak hayır dualarını almayı istiyoruz. Peygamber Efendimizin(S.A.V.) ‘Zayıf ve düşkünlerinize dikkat ediniz.Zira siz ancak düşkünleriniz sayesinde yardım görür ve rızıklanırsınız’ hadisini unutmayarak, onlara hizmetlerimiz devam edecektir” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327