Gto’dan Şehitkamil Kaymakamı Ali Dursun’a Hoş Geldin Ziyareti

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu yeni Şehitkamil Kaymakamlık görevine atanan Ali Dursun’a hoş geldin ziyaretinde bulundu.GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, Meclis Başkan Yardımcısı Settar Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerinden...

Gto’dan Şehitkamil Kaymakamı Ali Dursun’a Hoş Geldin Ziyareti
Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu yeni Şehitkamil Kaymakamlık görevine atanan Ali Dursun’a hoş geldin ziyaretinde bulundu.
GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, Meclis Başkan Yardımcısı Settar Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet Kaymakan Dursun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, başarı dileklerini ilettiler.
GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ziyarette Gaziantep ekonomisi ve ticari hayatı ile ilgili Kaymakam Dursun’a bilgi vererek Gaziantep’in kalkınması için atılacak her adımda GTO olarak işbirliğine hazır olduklarını dile getirdi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Kaymakam Ali Dursun ise, “Gaziantep yakaladığı bu ivmenin ardında yatan nedenin birliktelik ve samimiyet olduğu çok net görünüyor. Ben de bu birlik ve beraberlik içerisinde Gaziantep’e hizmet edeceğim” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327