Gümüşhane’de Tarım Ve İnsan Konulu Fotoğraf Sergisi Açıldı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından düzenlenen ’Tarım ve İnsan’ konulu fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğraflar Gümüşhane’de sergilendi.Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın bir banka ile işbirliği...

Gümüşhane’de Tarım Ve İnsan Konulu Fotoğraf Sergisi Açıldı
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından düzenlenen ’Tarım ve İnsan’ konulu fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğraflar Gümüşhane’de sergilendi.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın bir banka ile işbirliği yaparak, toprak ve tarımın önemine dikkat çekmek amacıyla düzenlen yarışmada 769 fotoğraf arasında öne çıkan ve derece alan 70 eser Hükümet Konağı giriş salonunda sergilendi.
Sergi açılışına Vali Yücel Yavuz, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Edip Birşen, kamu kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Vali Yücel Yavuz yarışmada Türkiye 3.sü olan ve aynı zamanda Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü çalışanı olan Mustafa Meral’i tebrik ederek davetlilerle birlikte serginin açılışını gerçekleştirdi.
Serginin açılışında konuşan Vali Yavuz, fotoğraf sergisinin Türkiye’nin doğal güzelliklerini gözler önüne serdiğini, toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığı geliştirmeyi amaçladığını söyledi.
Vali Yavuz, daha sonra katılımcılarla birlikte sergilenen eserleri inceledi.
Fotoğrafların Cuma gününe kadar Hükümet Konağı girişinde ki alanda sergileneceği bildirildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327