GÜVENLİK İŞ ERZURUM İL TEMSİLCİLİĞİ ŞAHİN ATASEVER’E VERİLDİ

Türk-İş Konferedasyonuna bağlı Güvenlik İş Erzurum İl Temsilciliği uzun çalışmaların ardından Erzurum’da kuruldu. Erzurum İl Temsilciliği görevi ise Şahin Atasever’e verildi.Konuyla ilgili açıklamada bulunan Güvenlik İş Erzurum...

GÜVENLİK İŞ ERZURUM İL TEMSİLCİLİĞİ ŞAHİN ATASEVER’E VERİLDİ
Türk-İş Konferedasyonuna bağlı Güvenlik İş Erzurum İl Temsilciliği uzun çalışmaların ardından Erzurum’da kuruldu. Erzurum İl Temsilciliği görevi ise Şahin Atasever’e verildi.
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Güvenlik İş Erzurum İl Temsilcisi Şahin Atasever, yaüptığı açıklamada, "Uzun çalışmalar sonucunda Güvenlik İş Erzurum İl Temsilciliğini kurduk. Kısa vadede toplu sözleşmeye tabi ve taraf olmak, çalışma hayatımızın tek bir kişinin iki dudağı arasında iş aktine son verilmeye engel olmak, orta ve uzun vade de ise kadro yada kadro karşılığı bir statüye kavuşmamız için ilimiz ve ilçelerdeki tüm kurumlar da kutsal görevlerini canı pahasına asgari ücret karşılığında ifade eden özel güvenlik çalışanlarının haklarını aramak ve adım adım ileriye taşımaktır. Üstlendiğimiz bu ağır, zor ve bir o kadar da mücadeleci, gönül işi, hizmet için gayret ve çabalarımızla güvenlik görevini yerine getiren arkadaşlara yardımcı olacaklarını söyleyen Atasever, gerek özel şirketlerde güvenlik görevini yapan arkadaşlarımız, gerekse de kamu kurum kuruluşlarında görev yapan güvenlikçi arkadaşlarımızın sendikamıza desteklerini beklemekteyiz. Sendikamızın yetkili sendika olabilmesi için güvenlik görevlileri arkadaşlarımızın sendikamıza üye olmalarını beklemekteyiz" şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327