Hacivat Ve Karagöz Oyunu Eşliğinde Trafik Eğitimi

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü çalışanları engelli öğrencilere Hacivat ve Karagöz oyunu eşliğinde trafik kuralları eğitim verdi.Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’nden...

Hacivat Ve Karagöz Oyunu Eşliğinde Trafik Eğitimi
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü çalışanları engelli öğrencilere Hacivat ve Karagöz oyunu eşliğinde trafik kuralları eğitim verdi.
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’nden görevli polisler tarafından Tepebaşı Belediyesi Özdilek Sanat Merkezinde Tepebaşı Belediyesi Engelliler İletişim Merkezine bağlı Gökkuşağı Down Kafe, Sosyal Yaşam Merkezi ve Montaj Atölyesi öğrenci ve velilerine sosyal hayatta karşılaştıkları toplumsal olumsuzluklarla nasıl baş etmeleri gerektiği, polise karşı güven, zihinsel yetersizliğe sahip bireylerin kendilerini nasıl korumaları gerektiği, trafik kuralları konusunda Hacivat ve Karagöz perde oyunu eşliğinde eğitim verildi. Eğlenceli geçen gösterinin ardından Toplum Destekli Polis maskotu tarafından öğrenci ve ailelerine çeşitli hediyeler verilirken, sevimli maskot ile engelli öğrenciler fotoğraf çektirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327