Hakan Altun: Evde kalacağım!

Önceki gece BVS Group’a ait Ataköy Nossa Costa’da aşk şarkılarının sevilen ismi Hakan Altun sahne aldı.

Hakan Altun: Evde kalacağım!
Hakan Altun sahneye “Aşk Lütfen Gel” parçası ile çıktı. Ardından “Ağlamak Yüreğim” parçasıyla devam eden şarkıcı, "Yeni sezonda Nossa Costa da ilk programımızı yapıyorum, Hayırlı uğurlu olsun özlemişim" dedi. 
Sanatçıyı izlemeye gelenler arasında Cengiz Kurtoğlu da bulunuyordu. Hakan Altun yılların eskitemediği sanatçıyı sahnesinde ağırladı. Cengiz Kurtoğlu için 25 yıllık kadim dost, idolüm, örnek aldığım yegane sanatçı diyerek sanatçıya övgü dolu sözler söyleyen Hakan Altun, "Bu gece burada olanlar çok şanslı çünkü hem Hakan Altun, hem de Cengiz Kurtoğlu’ nun Nossa Costa ya damga vuracağı bir gece yaşayacaklar" dedi.
“Hani Bekleyecektin” parçasını seslendirdikten sonra, "Bu parçayı askerdeyken o zaman hayatımda olan kız için yazmıştım." diyerek askerde duygularının daha da yoğun olduğunu ve en az 8 efsane şarkısını askerdeyken yazdığını belirtti. Nikahtan çıkıp kendisini izlemeye gelen bir çiftin de yanına giderek  esprili bir dille tekrar nikahlarını kıydı. 
Çifte “Teklif Ediyorum” parçasını hediye etti. Şarkıcı, "Darısı artık benim başıma, yoksa evde kalıcağım" diyerek güldürdü. Programına aralıksız 2,5 saat devam eden sanatçı seyircilerden gelen tüm istek parçaları da okudu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner326