Halide Edip Lisesi’nde Aşure Günü

Yenimahalle Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Kartal, Halide Edip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen Aşure Günü etkinliğine katıldı.Halide Edip Lisesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Aşure Günü programı düzenlendi. Programa...

Halide Edip Lisesi’nde Aşure Günü
Yenimahalle Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Kartal, Halide Edip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen Aşure Günü etkinliğine katıldı.
Halide Edip Lisesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Aşure Günü programı düzenlendi. Programa Yenimahalle Kaymakamı Mustafa Dündar, Yenimahalle Belediyesi Başkan Vekili Kartal, çevre okullardan idareciler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Okul Müdürü Mehmet Özmen tarafından karşılanan Dündar ile Kartal, öğretmenler ve öğrencilerle ayaküstü sohbet etti. Ardından aşure kazanlarının başına geçen Dündar ve Kartal, öğrencilere aşure ikram etti. Bu tür etkinliklerin birlik ve beraberliğin gelişmesine katkı sağladığına vurgu yapan Kartal, Okul Müdürü Özmen’e böyle bir programı düzenledikleri için teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327