Hamit İzol, Çukurova Kitap Fuarı’nda Sevenleriyle Buluşacak

Mersin ve Türkiye’nin tanınmış isimlerinden yazar Hamit İzol, Adana’da açılan Çukurova 8. Kitap Fuarı’nda sevenleriyle buluşarak kitaplarını imzalayacak.TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle Çukurova...

Hamit İzol, Çukurova Kitap Fuarı’nda Sevenleriyle Buluşacak
Mersin ve Türkiye’nin tanınmış isimlerinden yazar Hamit İzol, Adana’da açılan Çukurova 8. Kitap Fuarı’nda sevenleriyle buluşarak kitaplarını imzalayacak.
TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle Çukurova Fuarcılık A.Ş. (ÇUFAŞ), Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile düzenlenen Çukurova 8. Kitap Fuarı açıldı. ‘Aşiret ve Öteki Yüzü’, ‘Ağanın Akmayan Gözyaşları’, ‘Kürt’ün Türk Aşkı’ ve son kitabı ‘Barış Sonrası Büyük Türkiye’ kitapları ile gündem olan yazar ve Mersin’de yerel gazete sahibi Hamit İzol da 17 Ocak Cumartesi günü Çukurova Kitap Fuarı’nda okurlarına kitaplarını imzalayacak.
İzol, yaptığı yazılı açıklamada, son kitabı ‘Barış Sonrası Büyük Türkiye’ye ilişkin “Çözüm sürecinde bu kitabın da önemli bir işlevi olacağını düşünüyorum. Bu nedenle önemli gördüğüm için bu imza gününü de önemsiyorum. Ülkemiz barışına katkı vereceği inancında olduğum için bugün tüm dost, arkadaş, okurlarım ve sevenlerimi bekliyorum. Onlarla bir arada olmaktan mutluluk duyacağım” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327