Hamur’da Okul Açılışı

Ağrı’nın Hamur ilçesine bağlı Kılıç Köyü İlkokulu ve Ortaokulu’nda görev yapan öğretmenler ile köylülerin yardımı ve hayırseverlerden toplanan parayla yapılan 4 derslikli ek bina açılışı yapıldı.Kılıç İlkokulu ve Ortaokulu’nda...

Hamur’da Okul Açılışı
Ağrı’nın Hamur ilçesine bağlı Kılıç Köyü İlkokulu ve Ortaokulu’nda görev yapan öğretmenler ile köylülerin yardımı ve hayırseverlerden toplanan parayla yapılan 4 derslikli ek bina açılışı yapıldı.
Kılıç İlkokulu ve Ortaokulu’nda düzenlenen açılış törenine Hamur Kaymakamı Oktay Ateş, İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, Hamur Belediye Başkanı Cezmi Ergül, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yakup Turan, Hamur İlçe Milli Eğitim Müdürü Kaya Karakoç, şube müdürü Mehmet Demir, öğretmenler, köy sakinleri katıldı. Açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, bu okulun yapılmasından emeği geçen okul idarecilere, öğretmenlere, hayırseverlere ve köylülere teşekkür etti. Dursun’un konuşmasının ardından öğrenciler şiir ve çeşitli gösteriler sundu. Daha sonra Hamur Kaymakamı Oktay Ateş, İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, Hamur Belediye Başkanı Cezmi Ergül tarafından okulun açılış kurdelesi kesildi. Okulun gezilmesi ve verilen kokteyli ve köy muhtarı Ahmet Bayram tarafından verilen yemeğinin ardından program sona erdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327