Hem Tatil, Hem Saç Ekimi

Sağlıkta Ortadoğu ülkelerinin yanısıra Avrupa vatandaşlarının da tercihi haline gelen Türkiye’de saç ekiminde 3 hastadan biri artık yabancı. 3 günlük sağlık paketi dahilinde İstanbul’a gelen iki Belçikalı hem saç ekimi hem de tatil...

Hem Tatil, Hem Saç Ekimi
Sağlıkta Ortadoğu ülkelerinin yanısıra Avrupa vatandaşlarının da tercihi haline gelen Türkiye’de saç ekiminde 3 hastadan biri artık yabancı. 3 günlük sağlık paketi dahilinde İstanbul’a gelen iki Belçikalı hem saç ekimi hem de tatil yaptırdı.
Türkiye, sağlık turizminde büyük bir gelişme ile Ortadoğu ülkelerinin yanısıra Avrupa ülkeleri vatandaşlarının da tercihi haline geldi. Havaalanı transferleri, otel konaklamaları, ameliyat ve sonrası bakımları, şehir turu da dahil edilen ’’sağlık paketleri’’ oldukça revaçta. Saç ekimi için Türkiye’yi tercih eden Belçikalı 46 yaşındaki Bernunzo ve 28 yaşındaki Sebastian, uygulamadan oldukça memnun kaldıklarını dile getirdiler. Bernunzo ve Sebastian, Belçika’da 5-7 bin euro arasında yapılan saç ekiminin neredeyse üçte birine mal olan operasyon için arkadaşlarının tavsiyesi ile İstanbul’a geldiklerini belirttiler.
“ÜLKEMİZDE SAĞLIK TURİZMİ AVRUPA ÜLKELERİNİN DE TERCİHİ HALİNE GELDİ”
Uygulamayı gerçekleştiren Op. Dr. Deniz Küçükkaya, “Türkiye’yi tercih edenlerin sayısı gittikçe artıyor. Tüm dünya ülkelerinden hastalarımız var, Ortadoğu zaten akın akın geliyor. Avrupa’dan, hatta Amerika’dan talepler alıyoruz. Hizmet kalitesi ve fiyat avantajı nedeniyle dünyada ilk 3 ülke içindeyiz. Kültürel mirasımız ve bu uygulamaları İstanbul gibi bir şehirde gerçekleştiriyor olmamız da avantajları beraberinde getiriyor” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327