Hisarcık’ta Yol Çizgi Ve Şerit Çalişmasi

Karayolları Emet 148. Şube Şefliğince Emet-Hisarcık-Simav karayolunda kaybolan çizgi ve şeritlerin yeniden çizilmeye başlandığı bildirildi.Karayolları Emet 148. Şube Şefliğince Emet- Hisarcık- Simav karayolunda ve Hisarcık ilçe merkezinde...

Hisarcık’ta Yol Çizgi Ve Şerit Çalişmasi
Karayolları Emet 148. Şube Şefliğince Emet-Hisarcık-Simav karayolunda kaybolan çizgi ve şeritlerin yeniden çizilmeye başlandığı bildirildi.
Karayolları Emet 148. Şube Şefliğince Emet- Hisarcık- Simav karayolunda ve Hisarcık ilçe merkezinde zamanla kaybolan yol çizgileri yenilemek amacıyla yol çizgi aracıyla çizgi ve şerit çalışmaları başlatıldı. Yetkililer yol çizgisi ve şeritlerin trafikte önemli rol oynadığı belirtilerek, “ Yol çizgilerinde uluslararası standartlara uygun, sıcağa dayanıklı, gece sürücüler için parlama özelliğine sahip ve dikkat çekici boya kullanılmaktadır. Yapılan çalışmalarla trafik akışının daha uygun hale getirilmesi ve vatandaşların trafik kuralları içinde daha rahat hareket etmelerinin sağlanması hedeflenmiştir” dediler.(MA-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327