Iğdir’da Hırsız Kovalamacası

Iğdır’da, Milli Piyango bileti satıcısının tezgahı üzerindeki 100 lirayı alıp kaçan hırsızları kovalama, polis merkezinin bahçesine kadar sürdü.Edinilen bilgiye göre, kent merkezinde yılbaşı çekilişi için bilet satan Kurban Keser,...

Iğdir’da Hırsız Kovalamacası
Iğdır’da, Milli Piyango bileti satıcısının tezgahı üzerindeki 100 lirayı alıp kaçan hırsızları kovalama, polis merkezinin bahçesine kadar sürdü.
Edinilen bilgiye göre, kent merkezinde yılbaşı çekilişi için bilet satan Kurban Keser, kendisinden bilet alan bir müşterisi için para bozdurduğu anlarda elindeki 100 TL’yi tezgahın üzerine bıraktı. Tezgah üzerindeki 100 TL’yi alarak kaçan yaşları küçük hırsızlar ile bilet satıcısı arasında kovalamaca yaşandı. Çocuklardan ikisi, kovalamaca esnasında yanlışlıkla Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerinin bulunduğu karakola doğru koşmaya başladı. Kovalamacayı fark eden ekipler, kendilerine doğru gelen iki çocuğu yakaladı.
Seyyar bilet satıcısının çocukların üzerine yürümesini engelleyen polisler, iki çocuğu da gözaltına aldı. Şüphelilerin, parayı aldıktan sonra diğer arkadaşlarına teslim ettiklerini itiraf ettikleri öğrenildi.
Emniyet ekipleri, parayı alarak kayıplara karışan diğer zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı.
Bilet satıcısı Kurban Keser, çocukların parayı çaldığını gördüğünü ve şikayetçi olacağını söyledi. Hırsızların, bir anlık dalgınlığından faydalandığını vurgulayan Keser, "Tezgahın üzerinde duruyordu param ve bir anda çalıp kaçtılar. Ben de arkalarından kovalamaya başladım. Polis arkadaşlar onları yakaladı" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327