İlçe Garajındaki Cinayete Müebbet Hapis Cezası

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nden taburcu olduktan sonra Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde bir kişiyi öldüren sanığa müebbet hapis cezası verildi.11 Mart 2014 tarihinde Adapazarı ilçesi Donatım İlçe Garajı’nda 39 yaşındaki...

İlçe Garajındaki Cinayete Müebbet Hapis Cezası
Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nden taburcu olduktan sonra Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde bir kişiyi öldüren sanığa müebbet hapis cezası verildi.
11 Mart 2014 tarihinde Adapazarı ilçesi Donatım İlçe Garajı’nda 39 yaşındaki Yunus Kahya’yı 16 yerinden bıçaklayıp öldüren Uğur K.’nin davasına Sakarya 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edildi. Sanık Uğur K.’nin geniş güvenlik önlemleri altında getirildiği duruşmaya Yunus Kahya’nın yakınları katılmadı. Mahkeme heyeti, sanığı 81/1’den müebbet hapis cezasına çarptırdı.
Adapazarı’nda bir fabrikada işçi olan 39 yaşındaki Yunus Kahya, daha önce birçok suçtan sabıkası bulunan ve tedavi gördüğü Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nden bırakılan 24 yaşındaki Uğur K. tarafından ilçe otobüs garajında 16 yerinden bıçakla öldürülmüştü.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327