İncirliova Belediye Başkanı Kaley’i Ziyaret Eden Btp’li Sayın Dert Dinledi

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Aydın İl Başkanı Burhan Sayın, MHP’li İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale’yi ziyaret etti. Ziyarette konuşan İncirliova Belediye Başkanı Kürşat Kale, adeta dert küpü çıktı. Büyük ümitlerle...

İncirliova Belediye Başkanı Kaley’i Ziyaret Eden Btp’li Sayın Dert Dinledi
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Aydın İl Başkanı Burhan Sayın, MHP’li İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale’yi ziyaret etti. Ziyarette konuşan İncirliova Belediye Başkanı Kürşat Kale, adeta dert küpü çıktı. Büyük ümitlerle ve daha iyi hizmet yapma vaadi ile belediye başkanı seçilen Kürşat Kale adeta ellinin kolunun bağlı olduğundan ve hizmet üretememekten dert yandı.
Başkan Kale ile uzun süre görüşen BTP İl Başkanı Sayın ‘’BTP İl Başkanı olarak şahsınızı ve çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. Elinizdeki kısıtlı imkanlarla halka hizmet vermeye çalışmanız beni sevindiriyor. Böyle halka hizmet etme gayretinizi takdir ediyorum" dedi.
Belediye Başkanı Kale, her yere ulaşmaya çalıştıklarını belirtip adeta ellerinden bir şey gelmediğini ve birşey yapamadıklarını itiraf ederek, "Elimizden geldiği kadar her yere ulaşmaya gayret ediyoruz. Gelen bütçemiz ve gelirlerimiz belli. 45 bin nüfuslu bir ilçeyi bu bütçeyle idare etmek tabi ki zor. Biz de elimizden geldiği kadar hizmet etmeye çalışıyoruz. Ben partili ayrımı gözetmeksizin herkesin belediye başkanıyım. Halka hizmet, hakka hizmet benim hizmet anlayışım. Bu duygularla halkımıza hizmet ediyorum" diye konuştu. Seçilir seçilmez yaptığı açıklamada halktan 3 ay müsaade isteyen ve "İlk ay tanışma, anlama ve öğrenme 2. ay için öğrendiklerimizi değerlendirip planlama yapma ve 3. Aydan itibaren de yeniden yapılanma ve icraat dönemi" ilan eden İncirliova Belediye Başkanı Kürşat Kale, bol bol dert yandı. Kale, bölgeyi fikir ve projelere açık olduğunu belirterek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327