İşadamlarindan Başbakan’a Teşekkür

Memleketçi Sanayici ve İşadamları Derneği (MİSİAD) Şanlıurfa Şube Başkanı Gökhan Gökmen, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’na, 99. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısını ilk olarak...

İşadamlarindan Başbakan’a Teşekkür
Memleketçi Sanayici ve İşadamları Derneği (MİSİAD) Şanlıurfa Şube Başkanı Gökhan Gökmen, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’na, 99. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısını ilk olarak Şanlıurfa’da yaptığı için teşekkür etti.
MİSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Gökhan Gökmen, Başbakan Davutoğlu’nun Başbakan olduktan kısa bir süre sonra büyük bir organizasyon ile Şanlıurfa’ya gelmesinin çok olumlu karşılandığını belirtti. Şanlıurfa’da yapılan birlik, beraberlik ve dayanışma vurgusunun çok önemli olduğunu belirten Gökmen, Türkiye’nin dört bir yanından gelen çok sayıda belediye başkanları ve bazı bakanların, buradaki sivil toplum örgütleri ve diğer ilçe belediyeleri ile görüş alışverişi yaparak Şanlıurfa’ya değer kattığını açıkladı. Şanlıurfa’ya yapılacak yatırımlar hakkında önemli konulara değinen Başkan Gökmen, “Bu toplantı ile Türkiye Şanlıurfa’ya geldi. Birçok önemli işbirliğinin temeli atılmış oldu. Memleketçi Sanayici ve İşadamları Derneği olarak bu gibi önemli organizasyonlarda Şanlıurfa’nın ev sahipliği yapması önemlidir. Bu organizasyonda emeği geçen başta Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç olmak üzere, AK Parti İlçe Belediye Başkanları, Şanlıurfa AK Parti İl Başkanı, ilçe başkanlarıyla yönetimine ve katkıda bulunan herkese teşekkür ederim” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327