İzcilerden Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

Fethiye Çalıca İlköğretim Okulu izci ekibi Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Doğan’ı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi. Çalıca İlköğretim Okulu öğretmeni Üzeyir Çetin izci ekibi ile birlikte ilçe Milli Eğitim...

İzcilerden Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret
Fethiye Çalıca İlköğretim Okulu izci ekibi Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Doğan’ı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi. Çalıca İlköğretim Okulu öğretmeni Üzeyir Çetin izci ekibi ile birlikte ilçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Doğan’ı ziyaret ederken, müdür Hasan Doğan öğrencilerle birlikte izci selamı da yaptı. Üzeyir Çatin, “Çalıca ilköğretim okulu olarak İlçe Milli Eğitim Müdürümüze bir hayırlı olsun ziyaretine geldik. Aynı zamanda müdürümüzün izci olması bizim için ayrı bir güzellik. Görevinde başarılar diliyoruz” dedi.
Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Doğan, “İzcilik bizim kültürümüzde var olan bir faaliyet. Hatta bu alanda bizim bakanlığımızın bir bölümü bile var. Fakat sanıyorum ilçemizde bir tane izci kümemizin olması bize ciddi anlamda sıkıntı veriyor. Bunların sayısını arttırmak isitiyoruz. Neler yapılabilir, bunların sayısı nasıl arttırılabilir, izciliğin nesilden gelen bu güzelliğini geleceğe nasıl aktarılabilir bu konuda çalışacağız" diyerek “Daha önce ben de izci küme başkanlığı yaptım. Dolayısıyla unuttuk gibi ama izcilik unutulmaz çevre kalır” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327