İzmir Park, Uluslararası Müsiad Fuarı’nda

Türkiye’nin sayılı yarış pistlerinden İzmir Park, 18’inci Uluslararası İş Forumu (IBF) Kongresi ve Uluslararası Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Fuarı’nda stant açtı. İzmir Park İleri Sürüş Teknikleri Eğitmeni...

İzmir Park, Uluslararası Müsiad Fuarı’nda
Türkiye’nin sayılı yarış pistlerinden İzmir Park, 18’inci Uluslararası İş Forumu (IBF) Kongresi ve Uluslararası Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Fuarı’nda stant açtı. İzmir Park İleri Sürüş Teknikleri Eğitmeni Ümit Ülkü, fuarı gezen konukları ileri sürüş teknikleri ve güvenli otomobil kullanımı konusunda bilgilendirdi.
Türkiye’nin yarış pistlerinden İzmir Park, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen 18’inci Uluslararası İş Forumu (IBF) Kongresi ve Uluslararası Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Fuarı’na katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışını gerçekleştirdiği fuarda, İzmir Park İleri Sürüş Teknikleri Eğitmeni Ümit Ülkü, fuarı gezenlere İzmir Park’ın faaliyetlerini anlatarak, güvenli otomobil kullanmanın püf noktalarını anlattı.
İzmir Park’ın Türkiye’deki 3 tane yarış pistinden bir tanesi olduğunu belirten Ümit Ülkü, “Bütün motor sporları ve otomobil ile organizasyonların yapıldığı bir yarış pisti. Yarış pisti özelliğinin dışında aslında bir adrenalin tesisi. Orada gençler ve çocuklar için bay, bayan herkesin kullanabileceği; boyuna, gücüne göre karting ve go-kart’larımız mevcut. Bunun yanında gençlerimizin kendisini geliştirebileceği atıcılık ve okçuluk var” dedi.
“PİSTTE 57 TANE YARIŞ OTOMOBİLİ BULUNUYOR”
Güvenli otomobil kullanımı ve ileri sürüş teknikleri konusunda eğitimler verdiklerini ifade eden Ümit Ülkü, “Sosyal proje olarak yürüttüğümüz ileri sürüş eğitimleri, şirketlere güvenli sürüş eğitimleri veriyoruz. Bu bizim için önemli. Gençlerimiz dışarıda iddiasına yarışlara kalkıp, hem kendi hayatlarına, hem de dışarıdaki insanların hayatını riske atıyorlar. Biz onları bu eğitimi alıp, bu adrenali pistte yapmalarını öneriyor ve davet ediyoruz. Tesisimizde şuanda 57 tane yarış otomobili var. Bunların hepsiyle hem eğitim hem de organizasyonlar yapıyoruz” şeklinde konuştu.
MÜSİAD tarafından düzenlenen fuarın yerli ve yabancı birçok sektör temsilcisini biraraya getirdiğini belirterek, “Hem yurtdışından gelen 7 bine yakın yabancı ziyaretçiyle, yurtiçindeki bütün iş insanlarına yaptığımız etkinlikleri anlatabilme adına bir stant açtık. Bu stantta insanlara bu sporu tanıtmak, sevdirmek ve güvenli otomobil kullanmanın önemiyle ilgili herkesi bekliyoruz” diye konuştu.
Ümit Ülkü, fuarı gezen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın stantlarını ziyaret ettiğini belirterek, Erdoğan’a faaliyetleri hakkında bilgi verdiklerini de sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327