İzmit Belediyesi Gençlere Yol Gösteriyor

Sosyal Belediyecilik alanında yaptığı çalışmalarıyla uluslararası ölçekte ödüller alan İzmit Belediyesi GENÇ-İZ birimi, gençlere yol göstermeye devam ediyor.Cumhuriyet Çocuk Parkı’ndaki bulunan GENÇ-İZ’ e her yaştan kişi ziyaret...

İzmit Belediyesi Gençlere Yol Gösteriyor
Sosyal Belediyecilik alanında yaptığı çalışmalarıyla uluslararası ölçekte ödüller alan İzmit Belediyesi GENÇ-İZ birimi, gençlere yol göstermeye devam ediyor.
Cumhuriyet Çocuk Parkı’ndaki bulunan GENÇ-İZ’ e her yaştan kişi ziyaret ediyor. Özellikle üniversite öğrencilerinin büyük ilgi gösterdiği GENÇ-İZ’in kariyer, proje, seminer, Eurodesk, Avrupa fırsatları ve daha birçok konuda gençlerin danıştığı ve bilgi aldığı bir yer olduğu kaydedildi. Kocaeli Üniversitesi İşletme Kulübü üyeleri de GENÇ-İZ’i ziyaret ederek çeşitli konularda bilgi aldılar. Üniversiteli gençlere Belediyenin Eğitim Kültür Müdürlüğü Sosyal İşler Birim Sorumlusu Sinem Gülenç ile Gençlik Koordinatörü Enis Göçer, faaliyetler ile yerel yönetimlerin gençliğe bakış açısı konularında bilgilendirmede bulundular. Kocaeli Üniversitesi İşletme Kulubü Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Şahin, İzmit Belediyesinin genç dostu bir belediye olduğunu belirterek, Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a gençlere verdiği değer için teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327