İzmit Belediyesi’den Yaşlılara Ziyaret

İzmit Belediyesi tarafından mahallelerdeki yaşlılar evlerinde ziyaret ediliyor.Belediyenin Sosyal Yardım İşler Müdürü Salih Güler, Turgut Mahalle Muhtarı Mehmet Kurt ile birlikte mahallede ikamet eden 65 yaş üstü, engelli, hasta ve yatalak...

İzmit Belediyesi’den Yaşlılara Ziyaret
İzmit Belediyesi tarafından mahallelerdeki yaşlılar evlerinde ziyaret ediliyor.
Belediyenin Sosyal Yardım İşler Müdürü Salih Güler, Turgut Mahalle Muhtarı Mehmet Kurt ile birlikte mahallede ikamet eden 65 yaş üstü, engelli, hasta ve yatalak vatandaşları ziyaret ederek bir süre görüştüler. Nadiye İdil, Hacer Tez ve Remziye Köroğlu’nun evlerine konuk olan yetkililer Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın selamını iletip istek ve sıkıntılarını dinlediler. Belediye yetkilileri, Söz konusu ziyaretleri sık sık yaptıklarını belirterek” Belediye Başkanımız, yaşlılarımızı, hastaları ziyaret edip istek ve şikayetlerini dinlememizi söylüyor. Bizler de mahalle muhtarlarımız ile birlikte ziyaretlerde bulunuyoruz. Ziyaretler sayesinde yardıma ihtiyacı olanlara da destek oluyoruz” dediler.
Ziyaretlerden memnun kalan yaşlı vatandaşlar da, “Arayıp soranımız olması bizleri mutlu ediyor. Belediye Başkanımıza duyarlılığından dolayı teşekkür ederiz” şeklinde konuştular.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327