KADIN GİRİŞİMCİLER VALİ KÜÇÜK’Ü ZİYARET ETTİ

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Vildan Polat, Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’ü ziyaret etti.Göreve yeniden seçilen TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Vildan Polat, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Şanlıurfa Valisi İzzettin...

KADIN GİRİŞİMCİLER VALİ KÜÇÜK’Ü ZİYARET ETTİ
TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Vildan Polat, Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’ü ziyaret etti.
Göreve yeniden seçilen TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Vildan Polat, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’ü makamında ziyaret etti. Kurul Başkanı Vildan Polat, kendilerini kabulü nedeniyle Vali İzzettin Küçük’e plaket verdi. Buluşmada yeni dönemde yapacakları çalışmalar hakkında Vali İzzettin Küçük’e bilgi veren Polat ve kurul yönetimi, istihdam ve girişimcilik konularında kurs hazırlıklarına başladıklarını belirtti.
Vali İzzettin Küçük ise, özellikle muhasebe alanında eğitimli eleman ihtiyacının karşılanabilmesi için çalışma başlatacaklarını belirten Polat ve beraberindekilere destek olacaklarını ifade etti. Açılması düşünülen kurs için ilgili kurumlara talimat vereceğini belirten Vali İzzettin Küçük, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327