Kahraman Tazeoğlu Forum Gaziantep’te İmza Günü Düzenleyecek

Forum Gaziantep D&R, ünlü radyocu ve yazar Kahraman Tazeoğlu’nu ağırlıyor. Romantik şiirleri ve romanlarıyla tanınan radyo programcısı Kahraman Tazeoğlu, 12 Ekim’de Forum Gaziantep’te sevenleriyle buluşacak.Bölgenin gözde alışveriş...

Kahraman Tazeoğlu Forum Gaziantep’te İmza Günü Düzenleyecek
Forum Gaziantep D&R, ünlü radyocu ve yazar Kahraman Tazeoğlu’nu ağırlıyor. Romantik şiirleri ve romanlarıyla tanınan radyo programcısı Kahraman Tazeoğlu, 12 Ekim’de Forum Gaziantep’te sevenleriyle buluşacak.
Bölgenin gözde alışveriş ve eğlence merkezi Forum Gaziantep’teki D&R, 12 Ekim 2014 Pazar günü son kitabı ‘Yaralı’ ile birlikte kalpleri yeniden fetheden Kahraman Tazeoğlu’nu ağırlayacak.
2004 yılında RAYAD (Radyo Yayıncıları Derneği) tarafından ‘En İyi Şiir Programcısı’, 2006 yılında da ‘Türkiye Yazarlar Birliği’ tarafından ‘En İyi Radyo Programcısı’ seçilen Kahraman Tazeoğlu, Forum Gaziantep D&R’da düzenlenecek imza gününde sevenleriyle buluşacak.
2001 yılında yayımlanan ‘Seni içimden terk ediyorum’ adlı kitabı ile şiir dünyasında iz bırakan Tazeoğlu, 12 Ekim Pazar günü saat 15.00’te okuyucuları ve dinleyicileriyle Forum Gaziantep D&R’da gerçekleşecek imza gününde bir araya gelecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327