Kahramanmaraşlılar Gökhan Keser İle Coştu

Model olarak başladığı kariyerini, müzik ve oyunculuğa da taşıyarak başarıyla sürdüren Gökhan Keser, Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde sevenleriyle bir araya geldi.Gençler, Gökhan Keser’in şarkılarıyla coştu....

Kahramanmaraşlılar Gökhan Keser İle Coştu
Model olarak başladığı kariyerini, müzik ve oyunculuğa da taşıyarak başarıyla sürdüren Gökhan Keser, Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde sevenleriyle bir araya geldi.
Gençler, Gökhan Keser’in şarkılarıyla coştu. Şarkıları, yorumu ve kişiliğiyle son dönemlerin en çok konuşulan genç yıldızlarından Gökhan Keser, AVM’yi dolduran hayranlarına bol bol imza dağıttı. Sevilen sanatçı imza günü etkinliğinde seslendirdiği şarkılarıyla, Piazza ziyaretçilerine mini bir konser verdi. Keser’in şarkılarıyla coşan gençler, şarkılara eşlik ederek unutulmaz bir gün yaşadılar.
Dünyanın modasını, tatlarını ve eğlencesini Kahramanmaraş’a getirmekle kalmayıp, sosyal ve kültürel aktiviteleriyle kent yaşamını renklendiren Piazza’da, dönemin popüler, sosyal medya modasına uyarak selfie de çektiren Gökhan Keser’i hayranları saatlerce alkışladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327