KANYONLARA DESTEK İÇİN OTOBÜSLERİN ARKASINA RESİMLER ASTILAR

Manisa’nın Selendi ilçesinde, Yelimere Kanyonlarının tanıtımı için bir otobüs firması, araçların arkasına kanyonların doğa manzaralarının bulunduğu resimleri astı.Selendi ilçesinde, kendine has doğa manzarasıyla dikkat çeken Yelimere...

KANYONLARA DESTEK İÇİN OTOBÜSLERİN ARKASINA RESİMLER ASTILAR
Manisa’nın Selendi ilçesinde, Yelimere Kanyonlarının tanıtımı için bir otobüs firması, araçların arkasına kanyonların doğa manzaralarının bulunduğu resimleri astı.
Selendi ilçesinde, kendine has doğa manzarasıyla dikkat çeken Yelimere Kanyonları’nın tanıtımı için, bölge halkının da desteği sürüyor. İlçedeki kuruluşunun 20. yılını kutlayan bir otobüs firması da, kanyonları tanıtmak amacıyla, otobüslerinin arkasına kanyonların doğa manzaralarının bulunduğu farklı farklı resimlerle donattı.
Şirketin yönetim kurulu başkanı Mesut Kaya, Yelimere Kanyonlarına destek için araçların arkasını resimler astıklarını belirtti. Kaya, "Mükemmel bir doğa harikası, iki dağın arasında oluşmuş bir coğrafi yapı olan Yelimere Kanyonu bölgesini turizm merkezine dönüştürmek için yapılan çalışmalara bizde şirketimiz olarak destek vermek istedik. Onun için buranın tanıtımına destek veren kaymakamımız ve basın mensubu arkadaşlarımızın çalışmalarına destek olmak için bütün araçlarımıza Yelimere Kanyonlarının resimleri ile donattık. Amacımız ilçemizi tanıtıp bir turizm ilçesi konumuna getirip ekonomisine katkı sağlamak" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327