Kapadokya, İzmir Travel Turkey Fuarında Tanıtılıyor

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir Fuarı’nda Kapadokya bölgesi de yerini aldı.İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Seyahat Acentacıları Birliği (TURSAB) tarafından İzmir Fuar Merkezi...

Kapadokya, İzmir Travel Turkey Fuarında Tanıtılıyor
Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir Fuarı’nda Kapadokya bölgesi de yerini aldı.
İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Seyahat Acentacıları Birliği (TURSAB) tarafından İzmir Fuar Merkezi Expo’da bu yıl 8’incisi düzenlenen Travel Turkey 2014 fuarında yerli ve yabancı çok sayıda şirket ve bölge yerlerini aldı. Türkiye’nin doğusundan batısına kadar yaklaşık 50 ilin ve yüzden fazla turizm firmasının yer aldığı fuarda renkli görüntülerde yaşanıyor. Kültürlerin renklerin buluştuğu fuarda her yöre kendine özgü özelliklerini tanıtıyor.
İzmir Travel Turkey Fuarına Nevşehir’den Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil, Ortahisar Belediye Başkanı İsmaik Genç, Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan ve Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy katıldı. Kapadokya bölgesi önceki yıllarda olduğu gibi yine ziyaretçi akınına uğruyor. Göreme, Ortahisar, Gülşehir ve Uçhisar ile KAPHİB’in yer aldığı stantta gelen ziyaretçilere Kapadokya bölgesi hakkında bilgiler ve tanıtıcı ürünler veriliyor.
Kapadokya standını ilk olarak Ak Parti Grup Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ziyaret etti. Aydın, Kapadokya’nın çok özel bir yer olduğunu söyleyerek katılımcılara teşekkür etti. Ardından İzmir Valisi Mustafa Toprak, Adana Valisi Mustafa Büyük ve Mersin Valisi Özdemir Çakacak ile birlikte Kapadokya standını ziyaret ederek bir süre sohbet etti. İzmir Valisi Toprak, Kapadokya bölgesini yakından bildiğini ve gezmekten, görmekten çok keyif aldığı bir yer olduğunu söyledi.
Kapadokya standının ziyaretçileri arasından Kültür ve Turizm eski Bakanı ve İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay’da yer aldı.
4 Aralık tarihinde açılan Travel Turkey 2014 İzmir Fuarı 07 Aralık Pazar günü akşama kadar açık kalacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327