Kar’a Hazırlıksız Yakalananlar Yolları Kapattı

Tavşanlı’da, araçlarına kış lastiği ve zincir takmayan sürücüler trafiği olumsuz etkiliyor. Yolda kalanlara öğrenciler ve esnaf yardım etti.Kış şartlarına hazırlıksız yakalanan sürücüler bazı cadde ve sokaklarda sıkıntı yarattı....

Kar’a Hazırlıksız Yakalananlar Yolları Kapattı
Tavşanlı’da, araçlarına kış lastiği ve zincir takmayan sürücüler trafiği olumsuz etkiliyor. Yolda kalanlara öğrenciler ve esnaf yardım etti.
Kış şartlarına hazırlıksız yakalanan sürücüler bazı cadde ve sokaklarda sıkıntı yarattı. Kış lastiği olmadan yola çıkan ev ve işyerlerine ulaşmaya çalışan sürücüler Tavşanlı’nın bazı noktalarında ki bayırlarda yolda kaldı.
Trafiği olumsuz etkileyen sürücülerin yardımına öğrenciler ve vatandaşlar koştu. Uzun süre saplandıkları yerden kurtulmaya çalışanlara yardım eden gençler hem eğlendi, hem de zor durumda ki sürücülere yardım etmiş oldu. Yetkililer trafiğin olumsuz etkilenmemesi için araçları müsait olmayan vatandaşların toplu taşıma araçlarını kullanmasını istedi. Belediye ekipleri ilçe merkezinde aralıksız 24 saat boyunca tuzlama ve yol açma çalışmalarına devam ediyor.(İÖ-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327