Karabük Belediye Meclisi Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı

Karabük Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısı Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Başkanlığında yapıldı.Plan ve Bütçe Komisyonu ve İmar Komisyonu Raporu ile gündem harici konuların görüşüldüğü toplantıda bazı maddeler incelenmek...

Karabük Belediye Meclisi Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı
Karabük Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısı Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Başkanlığında yapıldı.
Plan ve Bütçe Komisyonu ve İmar Komisyonu Raporu ile gündem harici konuların görüşüldüğü toplantıda bazı maddeler incelenmek üzere komisyonlara havale edilirken, Eylül ayı toplantısı ile ilgili komisyonlara havale edilen konular görüşülerek karara bağlandı.
Gündem harici konulardan Belediye Meclisi, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresinde 2014 ile 2018 yılları arasında Türkiye’yi temsil edecek ulusal heyete asil üye olarak seçilen Başkan Vergili 13-17 Ekim 2014 tarihleri arasında Fransa’nın Strazburg şehrinde yapılacak olan YBYK Genel Kurulu ve Muhtelif Çalışma Kurulu toplantılarına katılmak üzere Belediye meclisine izinli olması için talepte bulunarak, oy birliliğiyle kabul edildi.
Karabük Belediye Meclis Ekim ayı toplantısı 05 Kasım 2014 Çarşamba günü saat 17.00’de Yeşil Mahalle Nikâh Salonunda toplanmak üzere sona erdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327