Karacasu Belediyesi’nden Yol Çalişmasi

Karacasu Belediyesi ekiplerince, yayla yolu bakım çalışmaları hızla devam ediyor. Belediye ekiplerinin çalışmaları kapsamında yolun parkeleme işlemlerinde Değirmen Sokak tamamlandı.Kaldırımlara özel olarak getirilen Akasya ağaçlarının...

Karacasu Belediyesi’nden Yol Çalişmasi
Karacasu Belediyesi ekiplerince, yayla yolu bakım çalışmaları hızla devam ediyor. Belediye ekiplerinin çalışmaları kapsamında yolun parkeleme işlemlerinde Değirmen Sokak tamamlandı.
Kaldırımlara özel olarak getirilen Akasya ağaçlarının yayaların yürüyüş güzergahlarına zarar vermeyecek şekilde dikildiğini ifade eden Karacasu Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı; “Çalışmaların hava şartları uygun olduğu sürece en kısa sürede bitirilmesi Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından hedeflenmektedir. Nargedik Köy Konağı’nın önü karo taşları ile kaplanmakta, köyde bulunan Atatürk Büstünün mermerle kaplanma çalışması da sürdürülmektedir.Karacasu Belediyesi inşaat ekipleri tarafından Karacaören Mahallesi’ndeki düğün-dernek yerine tuvalet,bulaşık yıkama yeri,yemek yapma ve keşkek yapma yeri çalışmalarında sona gelinmiş durumda.Ekiplerimizin çalışmaları merkezde de aralıksız devam etmekte olup,Belediyemizin otogar kısmında bulunan boş koridora bölmeler yapılarak Belediyemize 2 tana daha çalışma bürosu kazandırılmıştır.Aynı zamanda merkez mahallerimizden olan Cuma Mahallesi’nde su basan bir vatandaşımızın evinin önündeki kaldırıma kanal çalışması,Şehit Olcay Caddesi’ndeki dar sokakta genişletme ve duvar örme çalışmaları da bitirilmiş durumdadır” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327