KARADENİZ FIKRASI GİBİ EMLAKÇİ DÜKKANI

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, emlak danışmanlığı yapan Hüseyin Geniş’in iş yeri görenleri gülümsetiyor. 3 metrekarelik daracık dükkanın "Geniş Emlak" yazılı tabelasını görenler şaşırıyor.Hürriyet Caddesi’nde emlak danışmanlığı...

KARADENİZ FIKRASI GİBİ EMLAKÇİ DÜKKANI
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, emlak danışmanlığı yapan Hüseyin Geniş’in iş yeri görenleri gülümsetiyor. 3 metrekarelik daracık dükkanın "Geniş Emlak" yazılı tabelasını görenler şaşırıyor.
Hürriyet Caddesi’nde emlak danışmanlığı yapan Hüseyin Geniş, 3 metrekarelik işyerine soyadı olan "Geniş" tabelası astı. Kutu gibi dükkanda 2 sandalyenin yanı sıra bir para kasası bulunurken, tabelası ile vatandaşları güldürüyor. 56 yaşındaki Geniş, işini severek yaptığını söylerken, misafirleri ise çay içmeye geldiklerinde dükkana sığmadıklarından yakınıyor.
5 yıldan bu yana aynı yerde emlakçilik yaptığını anlatan Hüseyin Geniş,, "Yerimiz dar ama gönlümüz geniş. Soyadımız Geniş olduğu için adını Geniş koyduk. Mekanımız küçük olduğu için insanlar Geniş yazılı tabelayı görünce gülüyor. Espri konusu oluyoruz. Mekanımız küçük fakat her şeyimiz tamam. İşimi severek yapıyorum” dedi.
Müşterilerden Ali Karpat da,”Hüseyin bizim arkadaşımız. Tabelasında Geniş olarak yazıyor, fakat yeri dar. Çay içmeye geliyoruz, yağmurlu havalarda dışarıda kalıyoruz” diye konuştu.
Komşularından Ferhat Yanar ise,” Hüseyin ağabeyin adı Geniş, mekanı dar. Gelen geçen gülümsüyor” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327