Kartepe Belediyesi Yeşiltepe Parkı’nı Yeniledi

Kartepe Belediyesi tarafından park bakım onarım kapsamında Uzuntarla mahallesindeki yeşiltepe parkında 80 metre tel çit montajı yapıldı.Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ilçedeki parkları günümüz koşullarına uygun hale getirmek...

Kartepe Belediyesi Yeşiltepe Parkı’nı Yeniledi
Kartepe Belediyesi tarafından park bakım onarım kapsamında Uzuntarla mahallesindeki yeşiltepe parkında 80 metre tel çit montajı yapıldı.
Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ilçedeki parkları günümüz koşullarına uygun hale getirmek amacıyla yürüttüğü revize çalışmalarını sürdürdü. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler çalışmalar kapsamında iş programına dahil edilen Uzuntarla Mahallesi’ndeki Yeşiltepe Parkı’nı yeniledi. Parkın dışında bulunan ve zamanla tahrip olan çitler, beş kişilik inşaat ekibi tarafından tamir edilirken, 75 adet yeni direk betonlanarak 80 metrelik tel çit montajı yapıldı. Çalışmalar. yabani ve başıboş sokak hayvanlarının parka girip park çevresine zarar vermelerini önlemek ve çocukların daha güvenli alanlarda vakit geçirebilmeleri sağlamak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327