Karumder’den Mhp’ye Ziyaret

Kapadokya Rumeli Mübadilleri Sosyal Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği(KARUMDER) yöneticileri, mübadele konusunda siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum örgütlerini bilgilendirmek amacıyla çeşitli ziyaretlerde bulunuyor.KARUMDER Başkanı...

Karumder’den Mhp’ye Ziyaret
Kapadokya Rumeli Mübadilleri Sosyal Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği(KARUMDER) yöneticileri, mübadele konusunda siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum örgütlerini bilgilendirmek amacıyla çeşitli ziyaretlerde bulunuyor.
KARUMDER Başkanı Serkan Sonradanbulan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri bu kapsamda MHP İl Başkanlığı’na yaptığı ziyarette İl Başkanı Göksel Taşçı, Yönetim Kurulu Üyesi Emrullah Saygılı, Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu ve İl Genel Meclisi Üyesi Haydar Çiftçi tarafından karşılandı. Ziyarette, mübadelenin nedenleri, uygulama süreci ve Nevşehir’deki mübadillerin sosyal ve kültürel açıdan değerlendirilmesi yapıldı. Dernek başkanı Sonradanbulan ayrıca ziyarette 2013 yılında kurulan derneklerinin amacı ve bu doğrultuda yaptığı çalışmaları anlattı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327